Silikonové panny? Jak vybrat!

Silikonové realistické panny dělíme do čtyř kategorií. Nafukovací s TPR Vagínou, TPR silikonové realistické panny, silikonové realistické panny a silikonové realistické panny s ohřevem těla. Silikonové panny jsou určeny na erotické hrátky, ale take se začínají vyskytovat na módních přehlídkách, v módních salonech a na různých společenských akcí.

1. “Silikonové“ panny nafukovací:
Nejlevněší silikonové panny jsou nafukovací, mají krásný obličej, velká prsa a můžete pannu využít na vaginální a anální sex. Lepší nafukovací panny mají i otevřená ústa na orální sex. Silikonové
nafukovací panny nejsou silikonové, ale můžeme je řadit do této kategorie realistických pann. Můžete je vybavit strojkem na ohřev a zařízením na sténání panny.
Skvělým doplňkem pro nafukovací panny je  erotické prádlo.


2. Silikonové panny – materiál TPR:
Krásné silikonové panny z TPR materiálu (termoplastického elastomeru)
jsou cenově dostupnější než panny ze silikonu. Dělíme je do kategorie s kostrou a bez kostry. Silikonové panny bez kostry jsou nejlevnější verzí reálných silikonových pann na trhu (naštěstí
je v ČR nikdo neprodává). Panny bez kostry mají však spousty nevýhod a špatně se s nimi manipuluje. Doporučujeme si vždy vybrat pannu s kostrou, drží tvar, s pannou je mnohem lépší
manipulace.  Silikonové panny z TPR jsou vyráběny od velikosti 65cm až 180cm a umožnují orální,
vaginální a anální sex.

+ Dokonalé tělo – jako se skutečná dívka. 

+ Kostra je vyrobena z kovového materiálu. 

+ TPR panny se snadno udržují. 

TPR je relativně nový materiál, je velmi podobný silikonu. V závislosti na typu výroby se podobá želé, silikonu nebo plastu. Je více porézní než silikon. TPR nemá prakticky vůni a je
dodáván v široké škále tvarů a velikostí. TPR je syntetický netoxický produkt, který při správném použití vydrží mnoho let. Panny z TPR materiálu se řadí mezi silikonová panny.


3. Silikonové panny – materiál silikon:
Celosilikonové realistické panny jsou špičkou na trhu. Panenky jsou navrženy většinou podle modelek. Silikonové panny jsou detailně vypracované a mají polohovatelnou kovovou kostru. Silikonové panny jsou většinou lehčí než z TPR materiálu. Silikonové panny ze silikonu jsou vyráběny od velikosti 65cm až 180cm a umožnují orální, vaginální a anální sex.

+ Dokonalé tělo – jako se
skutečná dívka. 

+ Kostra je vyrobena z kovového
materiálu. 

+ Silikonové panny se snadno udržují. 


Silikon nemá prakticky vůni a je dodáván v široké škále tvarů a velikostí. Silikon je syntetický netoxický produkt, který při správném použití vydrží mnoho let.


4. Silikonové panny s ohřevem těla – materiál silikon:
Silikonové panny s ohřevem jsou speciálně navrženy, aby sex s pannou byl ještě více přirozený. Ohřev je zaveden v komletním tělě panny. Ohřev panny je na 220V a zahřátí trvá cca 15min. Panny s ohřevem můžou být vybaveny zvukovým i autonomním modulem. Silikonové panny s ohřevem jsou vyráběny od velikosti 135cm až 180cm a umožnují vaginální, anální sex a od roku 2018 i orální sex.

+ Dokonalé tělo – jako se
skutečná dívka. 

+ Kostra je vyrobena z kovového materiálu.

+ Silikonové panny se snadněji udržují. 


Silikon nemá prakticky vůni a je dodáván v široké škále tvarů a velikostí. Silikonové pryže (ozn. SR = silikon rubber) jsou vyrobeny z přírodních surovin a při správném použití vydrží mnoho let.

Všechny druhy silikonové panny, které zde uvádíme, vždy lubrikujte gely na vodní bázi! Lubrikanty na bázi silikonu by panny znehodnotily!SexDoll.cz / SexDolls s.r.o. je autorizovaný prodejce všech značek ve své nabídce a panny lze jednoduše ověřit prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce.