Návody, nápady, rady a tipy!

Silikonové panny s kostrou jsou navrženy tak, aby zvládaly oblíbené polohy kámasútry. Při zakoupení silikonové panny by měl být přiložen návod jak s panou pohybovat a jaké polohy zvládá: Je velice důležité se řídit podle návodu, aby nedošlo k poškození panny!

Silikonové panny můžou i stát (kostra s možností stání).


Uskladnění silikonové panny: Silikonová panna by měla být uskladněna nejlépe v balení, ve kterém byla dodána. Silikonové panny nevystavujte velkému teplu a silnému slunci. Panna by měla být uskladněna v čistém a suchém prostředí. Před uloženim silikonové panny je ideální pannu umýt a napudrovat.
Není dobré při uskladnění nechat pannu oblečenou, mohlo by dojít k deformaci materiálu.


Oblečení pro silikonovou pannu: Vyběr erotického prádla a oblečení pro silikonovou pannu doporučujeme zvolit univerzální velikost s možností šněrování. Pokud máte pro Vaší silikonovou pannu oblečení menší velikosti, tak se ji nesnažte oblečení obléct – hrozilo by poškození kloubů, nebo
materiálu. Pokud chcete dát silikonové panně např. náušnice, tak lze udělat dirku do materiálu maximálně 1mm, aby se materiál nepoškodil. Oblečení, které má na sobě ostré nebo tvrdé předměty není pro silikonové panny vhodné.

Erotické prádlo je před oblečením na silikonovou pannu nutné vyprat v pračce! Zabráníte tím možnému obarvení silikonové panny.


Jak se starat o silikonovou pannu: U každé erotické pomůcky je nejdůležitější hygiena a správná údržba erotické pomůcky, aby pomůcka nebyla pouze na jedno použití. Každá erotická pomůcka i silikonové panny se před použitím a po použití musí umýt vlažnou vodou a dezinfikovat. Další faktem je použití správného pudru a lubrikačního gelu na vodní bázi!

Základní vybavení pro silikonovou pannu: Paruka, drobné oblečení, lak na nehty, rtěnka (lesk na rty), pudr, lubrikační gel na vodní bázi a klystýr.


SexDoll.cz / SexDolls s.r.o. je autorizovaný prodejce všech značek ve své nabídce a panny lze jednoduše ověřit prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce.